• پشتیبانی 66900833 021
یک طرفه
رفت و برگشت
چند مسیر
اضافه کردن مسیر پرواز
کم کردن مسیر پرواز

تضمین و گارانتی

سایت safaret.ir ، سامانه خرید آنلاین آژانس مسافرتی کبکان گشت می باشد که از سال ١٣٨٤ در حال فعالیت می باشد و ارائه دهنده بهترین نرخ بلیط هواپیما ، هتل و بیمه مسافرتی می باشد. برای اطمینان از خرید امن و مطمئن ، به اطلاع مسافران عزیز می رساند که سایت safaret.ir، دارای نماد اعتماد الکترونیک و مجوز از سازمان هواپيمايي كشوري و همچنين سازمان ميراث فرهنگي ، صنايع دستي و گردشگري می باشد.

پشتیبانی 24 ساعته

با توجه به نیازهای مسافران در جهت پاسخگویی موثر به سوالات و جلب رضایتمندی آنان، ما را بر آن داشت تا با گردآوری اشخاص مجرب در زمینه پشتیبانی، به صورت 24 ساعته و در تمام طول هفته سعی در برآورده کردن نیازهای مشتریان خود باشیم. لذا شما قادر خواهید بود در هر ساعتی از شبانه روز جهت رفع مشکل با شماره تلفن .09128185250 تماس حاصل فرمائید و این اطمینان را داشته باشید که کارشناسان ما در بخش پشتیبانی، در اسرع وقت به رفع مشکل شما خواهند پرداخت

گردشگری نوین الکترونیک

آژانس کبکان گشت همگام با پیشرفت و توسعه صنعت گردشگری ، خود را با شرایط روز جامعه و نیاز های مسافران گرامی به روز نموده است و برای رفاه مسافران سامانه خرید آنلاین خود را با نام سایت safaret.ir راه اندازی نموده است. ما بنا داریم تا طی فازهای معین و زمان بندی شده سفر را از منزل تا منزل مدیریت کنیم به این معنی که مسافر این امکان را داشته باشد از منزل خود و از طریق اینترنت تمامی خدمات مورد نیاز را خریداری و با استفاده از امکانات ما مسافرتی امن و راحت را داشته باشد.